Hakkımızda

Suvari Kasap hakkında daha fazla bilgi edinin

Suvari Kasap

Hakkımızdan daha fazla bilgi
Suvari Kasap olarak gayemiz, siz değerli konuklarımızın damak zevkine ve hitap eden bir mekan olmaktır. Yılların kasaplık mesleğinden alınan tecrübe ile siz konuklarımıza hizmet vermeye devam etmekteyiz. Alışıla gelmiş lokanta kültüründen farklı olarak, Etlerimizin hepsi; Kaliteli, doğal ve yöresel hayvanların etlerinden hazırlanmaktadır.
Köfte çeşitleri ile ızgaralık dana, kuzu ve piliç etlerini adet veya gram olarak hazırlayarak çiğ ya da pişmiş olarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Paket Servis

Suvari Kasap
Türk mutfağının zenginliğinden bahsedecek olursak; Arasında çoğu insanın en lezzetli ve en önemli menülerden biride kırmızı et veya beyaz ettir. Elimizden geldiği kadar bize verilen bu önemli görevde siz değerli müşterilerimize en güzel biçimde etlerimizi lezzetlendirip önünüze sunmak isteriz. Bildiğiniz üzere herkesin damak tadı farklı olduğu için herkesin damak tadına ayrı hitap ediyoruz. İşimizde çalışan personellerimiz yaptıkları işte taşıdıkları ünvanlara hakkını vererek her ayrı menüde ayrı ayrı titizlikte çalışmaktadır. Siz değerli müşterilerimizi bu damak tadından mahrum etmemek için dilediğiniz yere paket servislerimiz iş başında olacaktır.
0 +
Lezzetli Yemekler
0 bin+
Mutlu Müşteriler
0
Çalışan Sayısı
0 +
En iyi Tarifler
loading...
Mesaj Yaz